Стартові пістолети Retay
Завдяки широкій лінійці та високій якості виконання, турецькі стартові пістолети від компанії Retay Arms займають на світовому збройовому ринку лідируючі позиції. Щорічно компанія є учасником міжнародної виставки зброї IWA, яка проходить в Німеччині в місті Нюрнберг, і щороку представляє нову модель. Великий асортимент сигнально-шумових пістолетів і різноманітні колірні відтінки моделей дозволять кожному покупцеві підібрати стартовик на свій смак.

Особливість стартових пістолетів Retay - всі вони є якісними репліками бойових пістолетів всесвітньо відомих марок. На сьогоднішній день в лінійці бренду представлені десятки копій легендарних бойових моделей, серед яких різні модифікації легендарної Beretta, Desert Eagle, Walther, Glock 17 і багато інших.

Найбільш відомими і популярними моделями сигнально-шумового зброї Retay Arms є:

  • Стартовий пістолет Retay Mod. 92. Це найточніша копія Beretta 92 і один з найбільш великих і важких пістолетів в лінійці сігнальніков (Д - 212 мм, В - 140 мм, вага - 1155 грам). Місткий магазин на 15 холостих патронів. Корпус повністю виконаний з металу, з пластика зроблені тільки накладки на рукоять.
  • Стартовий пістолет Retay G17. Відмінна репліка австрійського бойового пістолета Glock 17, яка доступна в 4-х кольорах. Корпус зброї виконаний з міцного пластику, затвор - металевий. Магазин вміщує 14 патронів + 1 в стволі.
  • Стартовий пістолет Retay Р114. Компактний і легкий стартовик (Д - 133 мм, В - 104 мм, вага - 488 грам) стане відмінним вибором для жінок, так як пістолет легко поміститься в невеликій дамській сумочці. Рамка виконана з високоякісного полімеру, затвор - зі сплаву ЦАМ. Магазин розрахований на 6 патронів.

Сигнальні пістолети Retay Arms мають високу якість збірки. Всі деталі зброї ідеально підігнані і взаємодіють без збоїв, скрипів і люфтів. Кожен пістолет в найдрібніших деталях передає зовнішній вигляд оригіналу, тому відрізнити копію від бойового зразка з першого погляду не зможе навіть фахівець. Тому стартовий пістолет можна сміливо використовувати для самооборони, так як оригінальний зовнішній вигляд і звуковий ефект пугача напевно допоможе припинити дії вуличних хуліганів.