Револьвери під патрон Флобера Латек Сафарі


Чимало людей в Україні люблять постріляти поза приміщеннями по спортивним мішеням в якості тренування навичок прицільної стрільби або просто по пляшках для розваги. Для цих цілей підходить зброя під малопотужний патрон Флобер 4 мм, який не має самостійного порохового заряду, тому постріл відбувається за рахунок газів воспламенительного складу.

Великий плюс такої зброї - для покупки не потрібні спеціальні дозволи, а його вибір сьогодні дуже широкий. Якщо ви розглядаєте можливість купити револьвер під патрон Флобера, рекомендуємо звернути увагу на револьвери українського виробництва від компанії Латек.

Револьвери під патрон Флобера


Револьвери під патрон Флобера серії РФ виробляються компанією з 2004 року. Всі вони створювалися на базі травматичного револьвера цієї ж компанії - SAFARI 820G. Спочатку тренувальна зброя збиралося із запчастин чеських ALFA і відрізнялося тільки більш доступною ціною і відсутністю на рукояті фірмового чеського значка.

З 2015 року була запущена лінійка револьверів під патрон Флобера повністю українського виробництва. До них відносяться моделі Латек Сафарі РФ 431М, РФ 441М і РФ 461М. Зброя залишилася схожим на Альфу, але ціна стала доступнішою. Також виробники гарантують, що ударно-спусковий механізм всіх револьверів цієї лінійки забезпечує напрацювання 5000 пострілів.

Влітку 2020 року компанія оновила лінійку револьверів під патрон Флобера. Особливості представлених на сайті Oneshot моделей і внесені зміни ми розглянемо нижче.

Всі револьвери Сафарі випускаються з пластиковою або дерев'яною рукояткою (бук, горіх). Корпус виконаний з металевого сплаву, ствол, УСМ і барабан - сталеві. Якщо в турецьких аналогах зброя гладкоствольна, то у всіх револьверах Safari ствол нарізний, за рахунок чого кучність стрільби краще.

Особливості моделей револьверів


Що стосується відмінностей моделей, то у кожній наступній довший ствол, що на додаток до нарізного ствола ще краще позначається на купчастості стрільби. Також подовжений ствол збільшує на 10 м/сек початкову швидкість вильоту патрона:

  • Револьвер Сафарі РФ-431М: довжина - 201 мм, довжина ствола - 3 '', вага - 780 г, початкова швидкість - 160 м/c.
  • Револьвер Сафарі РФ-441М: довжина - 228 мм, довжина ствола - 4 '', вага - 850 г, початкова швидкість - 170 м/c.
  • Револьвер Сафарі РФ-461М: довжина - 274 мм, довжина ствола - 6 '', вага - 850 г, початкова швидкість - 180 м/c.

Внесені у 2020 році зміни торкнулися всієї лінійки. Змінилася конструкція мушки - її злегка спиляли. Також прибрали прицільну планку яка настроювалась по горизонталі та вертикалі, тепер вона цілісна. У моделях з дерев'яною рукояткою поміняли її розмір: рукоять стала повнорозмірною (під три пальці), що робить хват більш зручним.