Стартові пістолети Blow


Торгова марка Blow турецької компанії Zira Silah відома любителям пневматичної зброї з 2009 року. Відносно недавно компанія дебютувала в сегменті сигнально-шумових моделей і представляє досить широку лінійку цього типу зброї. Багато моделей бренду є якісними репліками бойових аналогів. Про найпопулярніших стартових пістолетах Blow розповімо в цій статті.


Стартовий пістолет Blow TR 914-02


Ця модель виконана за подобою американського Ruger SR9, який позиціонується, як зброя для прихованого носіння. Стартовий пістолет Blow TR 914-02 поставляється в пластиковому кейсі, власне як і всі пістолети цього бренду з 2019 року.
⦁ Довжина пістолета - 170 мм, вага - 633 г. Калібр - 9 мм.
⦁ Магазин вміщує 14 патронів (+1 в стволі).
⦁ У комплект поставки входить додатковий магазин.
Даний пістолет має бескурковую конструкцію, тобто курок захований під затвором. На задній стороні рами затвора знаходиться покажчик положення курка.
Рама, спусковий гачок, скоба, кнопка для викиду магазину і п'ята магазину виконані з міцного полімерного матеріалу. Затвор, затворна затримка, запобіжник - цинк-алюмінієвий сплав. Патронник, ствол, екстрактор гільз, ударна частина, яка спрямовує - зі сталі.
Пістолет має дуже якісне виконання і фарбування. Завдяки насічкам на рукоятці зброя відмінно лежить в руці.


Стартовий пістолет BLOW F92


Це сигнально-шумова копія легендарного Beretta 92, тому пістолет BLOW F92 призначений виключно для стрільби холостими патронами.
⦁ Довжина пістолета - 215 мм, вага - 1095 г. Калібр - 9 мм.
⦁ Магазин вміщує 17 патронів (+1 в стволі).
⦁ У комплект поставки входить додатковий магазин.
Як бачимо, пістолет досить важкий, так як повністю виконаний з металевого сплаву. Ствол, патронник, екстрактор, кріплення запобіжника, поворотна пружина і спрямовуюча - сталь. З пластикових деталей - накладки на рукоятці і п'ята магазину.
Репліка має дуже якісне виконання і отримала чимало позитивних відгуків на оглядах, тому ми можемо рекомендувати купити стартовий пістолет BLOW F92.


Стартовий пістолет BLOW C75


В даному стартовому пістолеті простежується чеська Чезетта. Однак в цій моделі турецький виробник зробив своєрідний мікс: між CZ 75 B (нижня частина, рукоятка, запобіжник, затворна затримка, спускова скоба), а затвор - CZ SP-01 Shadow або CZ 01 Tactical (насічки на затворі, яких немає в CZ 75).
Довжина пістолета - 190 мм. Пістолет досить важкий, тому що виконаний з цинк-алюмінієвого сплаву, пластикові тільки накладки на рукоятці і п'ята магазину. Його вага становить 1096 г. Калібр - 9 мм. Магазин вміщує 17 патронів (+1 в стволі). У комплект поставки входить додатковий магазин. Стартовий пістолет для самооборони blow c75


Стартовий пістолет BLOW C-06


Дана модель є сигнально-шумовий копією бойового чеського пістолета CZ 75.
Довжина пістолета - 215 мм, вага - 1095 г. Калібр - 9 мм. Дворядний сталевий магазин вміщує 17 патронів. У комплект поставки входить додатковий магазин.
Рамка і затвор виконані зі сплаву ЦАМ (цинко-алюмінієвий), курок посилений сталевою вставкою. Ствол, патронник, екстрактор, кріплення запобіжника, поворотна пружина і спрямовуюча виконані зі сталі. З міцного пластику зроблені тільки п'ята магазину і накладки на рукоятці.


Стартовий пістолет BLOW Mini 09


Мініатюрний стартовий пістолет Blow Mini 9 має довжину 121 мм. Рамка і затвор відкритого типу виготовлені з цинково-алюмінієвого сплаву, при цьому вага пістолета складає всього 490 грам. Однорядний сталевий магазин розрахований на 5 патронів.
Дана модель має ударно-спусковий механізм одинарної дії, запобіжник типу прапорця. Ствол пістолета наглухо заглушений, а для відводу порохових газів на патроннику є дросельний отвір. Якщо ви мріяли купити стартовий пістолет Блоу міні, то ця модель дуже гідний варіант.