Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00 - 18:00

0

Пневматичні пістолети

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Пневматичні пістолети – зброя для любителів стрільби і не тільки

Стрільба сьогодні – це один із популярних видів спорту та хобі для багатьох людей, які люблять. Будь-яка зброя, навіть пневматичний пістолет – це серйозний і небезпечний інвентар, ставитись до якого потрібно акуратно, дотримуючись певних правил поведінки. Почнемо з того, що не всім дозволяється носити представлену зброю і навіть мати її вдома. Купити пневматичні пістолети можуть тільки люди, які досягли 18 років, і використовувати їх тільки у відведених для стрільби місцях.

Якщо ви молодші, це не означає, що ви не зможете постріляти, та купити пневмат ви не зможете, але можна запозичити його і вправлятися у стрільбі в тирі або спеціальних стрільбищах під наглядом дорослого. Купити пневматичний пістолет за хорошою ціною пропонує інтернет-магазин OneShot. Калібр такого пістолета не перевищує 4,5 мм, а швидкість польоту становить до 185 м/с, отже, його можна купувати безперешкодно без потреби оформляти дозвіл.

Як вибрати пневматичний пістолет?

Щоб користуватись пневматом, потрібно вміти правильно його підбирати. Варто розуміти, що для повноцінного полювання пневматика не зовсім підходить, у неї немає потужності. Цей тип пневматичних пістолетів більше підійде для аматорської стрільби.

Вибирати пневмопістолети потрібно, відштовхуючись від їхніх технічних характеристик, враховувати слід:

 • Довжину ствола та матеріал корпусу (пластиковий або металевий).
 • З якого матеріалу виготовлений ствол.
 • Тип ударно-спускового механізму.
 • Матеріал держака (гума, дерево чи пластик).
 • Матеріал покриття (нікелеве, хромоване, титанове або вороніння).

Також варто визначитися, який ви хочете купити пневматичний пістолет: гладкоствольний або нарізний. Перший стріляє виключно сталевими кульками ВВ, а для другого потрібно купувати звичайні кулі. Не варто ігнорувати і тип пневматичного пістолета:

 1. Компресійні та PCP пістолети підходять як для розважальної стрільби, так і для спорту. Вони відрізняються гарною потужністю та швидкістю вильоту, можуть використовуватися з оптикою.
 2. Пружинно-поршневі пістолети підходять для тренування прицілювання, спорту та розваг. Оскільки вони відрізняються низькою енергетикою пострілу, застосовувати їх для самооборони немає сенсу.
 3. Пневматика з газовими балонами розрахована лише для стрілянини по банках та мішенях на відстані до 10-15 метрів.

Тому, якщо ви вирішили купити пневмат, обов'язково враховуйте мету покупки, щоб потім не шкодувати про витрачені гроші. Головне, щоб пістолет був для вас зручним, від цього також залежить якість стрільби.

Потужні пневматичні пістолети: сфера їхнього застосування

Споконвіку вогнепальна зброя привертає увагу прихильників військової тематики. Проте щоб отримати дозвіл на володіння нею, необхідно виконати чимало серйозних вимог, визначених законодавчою базою. Альтернативним рішенням цього завдання є купівля в інтернет-магазині OneShot потужного пневматичного пістолета, який сьогодні може застосовуватись у різних сферах життєдіяльності. Зокрема, у таких:

 • спорт. Це може бути класична стрілянина по паперових мішенях або порівняно новий у Києві, Одесі, Дніпрі та інших регіонах України бенчрест (стрільба з упору) або філдтаргет (стрільба з різної дистанції (5-25 м) по невеликих металевих мішенях, представлених у вигляді тварин). Якщо і вам до душі один із цих видів спорту, пропонуємо купити у нас потужний пневматичний пістолет, щоб брати участь у подібних змаганнях та поєдинках;
 • хобі. Сьогодні потужний пневматичний пістолет можна купити не тільки для полювання чи спортивних змагань, але й для отримання адреналіну. Володіючи подібною "іграшкою", ви зможете весело провести час у дворі або на дачі. А низький рівень шуму такої зброї дозволить вам цілий день стріляти з неї, не заважаючи сусідам;
 • навчання навичок стрільби. Пневматичні пістолети, які представлені у віртуальній вітрині OneShot, чудово підходять як для знайомства дітей та підлітків з правилами поводження зі зброєю, так і для формування у них навичок стрільби;
 • колекціонування. Деякі виробники пневматичної зброї виробляють майже стовідсоткові копії вогнепальних аналогів. При цьому схожим може бути не тільки зовнішній вигляд, а і принцип роботи автоматики, розбирання зброї, та внутрішнього розташування всіх елементів тої чи іншої моделі пістолета, не кажучи вже про габарити та вагу.

Як бачимо, сфера застосування потужних пневматичних пістолетів у Харкові, Львові, а також в інших населених пунктах України – досить широка. То чому не замовити одну з моделей, що сподобалися, прямо зараз? Тим більше, що в інтернет-магазині OneShot – не лише величезна асортиментна лінійка подібної продукції, а й максимально прийнятні ціни на неї. Однак, враховуючи той факт, що пневматика все-таки належить до категорії зброї, а значить, становить небезпеку, в процесі її експлуатації не забувайте дотримуватися запобіжних заходів.

Купити найкращий пневматичний пістолет: що врахувати?

Бажаєте купити найкращий пневматичний пістолет для власних потреб? А може, ви вирішили подарувати подібну «іграшку» партнерові з бізнесу, колезі чи другові, захопленому спортивною стрільбою? Хай там як, правильний вибір пневматики базується на таких її характеристиках:

 • вага виробу. Зараз на ринку зброї переважно представлені потужні пневматичні пістолети, що є копіями оригінальних бойових вогнепалів. Причому вони ідентичні не лише на вигляд, а й за вагою. (Їхня маса становить до 1,5 кг). Однак сьогодні можна купити і легші екземпляри. Тут все залежить від сфери застосування зброї. Так, наприклад, для прицільної стрільби ідеальним варіантом вважається пневматичний пістолет, що важить близько 700 г;
 • особливості держака. Враховуючи той факт, що саме від даної частини зброї залежить зручність її експлуатації, під час її вибору не варто оминати цю характеристику. Так, ручка пневматичного пістолета має бути зручною та ергономічною. Крім того, добре, якщо вона матиме протиковзні властивості. Навпаки, не заслуговують на вашу увагу екземпляри пневматики з грубою ручкою, де присутні гострі кути, зачепи або сколи;
 • пристрій для прицілювання. В такому випадку йдеться про мушку і цілик. Важливо, щоб подібні елементи потужного пневматичного пістолета були виконані у чорному кольорі. Завдяки цьому очі стрілка менше втомлюватимуться під час стрільби, підвищиться точність входження куль в ціль;
 • будова спускового механізму. Плануючи купити потужний пневматичний пістолет, зверніть увагу на таку особливість: чим легший спусковий механізм, тим чутливішими будуть відхилення його мушки. З огляду на даний факт, доцільно взяти екземпляр із зусиллям спуску не менше 500 г. Це дозволить уникнути користувачеві не лише надмірної чутливості зброї, а й випадкових спусків;
 • швидкість вильоту кулі. У деяких моделях потужних пневматичних пістолетів цей показник може досягати 145-180 м/с, внаслідок чого енергія пострілу передаватиметься до рук стрілка, тим самим знижуючи точність пострілів. Отже, якщо ви маєте намір купити не тільки потужний, але й точний пневмат, подбайте про те, щоб у ньому був абсорбер – елемент, що поглинає опір при стрільбі.

І на завершення: будь-яку пневматичну зброю, пістолет – не виняток, краще купувати у перевіреного продавця, який встиг позитивно зарекомендувати себе на сучасному ринку зброї. Власне таким є інтернет-магазин OneShot, який може похвалитися величезною кількістю вдячних клієнтів.

Де придбати пневмат в Україні?

В інтернет-магазині «OneShot» можна придбати пневматичні пістолети у Києві та по всій Україні різного типу, з різними технічними характеристиками від перевірених брендів та компаній: Umarex, SAS, KWC, Crosman, Diana, ASG, ІЖ, Borner та Sig Sauer.

Купити пневматичний пістолет в Україні недорого можна, вибравши потрібний варіант з нашого каталогу, де представлений широкий асортимент пневматичної зброї. Купуючи такий виріб, пам'ятайте, що навіть пневмат може травмувати, поранити або вбити. Обов'язково дотримуйтесь правил безпеки під час використання пневматики та розважайтеся із задоволенням. Чекаємо Вас з нетерпінням.

Вгору